12 czerwca 2021 r. w naszej Poradni odbyły się Dni Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych. Badania jak zawsze spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i potrzebami mieszkańców Sosnowca. Dzięki współpracy doświadczonych logopedek, które bezinteresownie wsparły tę inicjatywę, przebadano wiele dzieci z naszego miasta. Składamy podziękowania dla Pań logopedek za współpracę!

W tegorocznym Dniu Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych brały udział Panie:

Lidia Adamczewska, Magdalena Ferdek, Emilia Grunwald, Agnieszka Hankus, Anna Kamińska, Kamila Kuros-Kowalska, Karolina Lula, Agnieszka Matyja, Małgorzata Nowak.

Godło

 
autism.jpg
Źródło: flickr.com - Licencja: CC
W Poradni obowiązuje rejonizacja z uwagi na placówkę, do której uczęszcza dziecko lub w przypadku dzieci nie chodzących jeszcze do przedszkola - z uwagi na miejsce zamieszkania.
Nasza Poradnia swoim rejonem działania obejmuje dzielnice Sosnowca:  Środula, Zagórze, Klimontów, Porąbka, Ostrowy Górnicze, Kazimierz Górniczy, Maczki, Dańdówka, Niwka.